Jak działamy


Jeśli masz problem z nadmierną emisją LZO, amoniaku lub potrzebujesz urządzeń do rekultywacji gruntów zanieczyszczonych LZO to jesteś w odpowiednim miejscu aby ten problem rozwiązać. Zobacz jak działamy!

1. Zapytanie ofertowe (1-4 dni)

Wypełnij jedenz formularzy i wyślij do nas. Przeanalizujemy Twoje zapytanie i zadzwonimy z ewentyalnymi pytaniami lub po 1-4 dniach wyślemy wstępną ofertę.

2. Analiza zagadnienia (2-14 dni)

Dane, które posiadasz mogą okazać się niewystarczające. Wtedy przyjedziemy do Twojej firmy wykonać badania stężeń oraz pomiary przepływu powietrza - jeśli potrzebujesz produktów filtracyjnych. Jeżeli szukasz urządzeń do rekultywacji gruntów zbadamy produkt do szczerpania, który zanieczyszcza glebę oraz zinwentaryzujemy studzienki. Polecimy firmę do przeprowadzenia badań geologicznych. Badania trwają zwykle 1-2 dni jednak czasem jesteśmy zbardzo zajęci możemy przyjechać po kilku dniach.

3. Oferta (1-3 dni)

Gdy będziemy mieli komplet informacji przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę cenową oraz technologiczną. Ustalenie terminu i ceny z działem produkcji nam maxymalnie 3 dni.

4. Harmonogram inwestycji (1-2 dni)

Gdy będziemy mieli komplet informacji przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę cenową oraz technologiczną. Ustalenie terminu i ceny z działem produkcji nam maxymalnie 3 dni.

5. Start produkcji (2-8 tyg.)

Przygotujemy projekty poszczególnych urządzeń i po zaakceptowaniu rozpoczniemy produkcję. O postępach prac będziemy Cię informowali za pomocą prezentacji fotograficznych wysyłanych zgodnie z harmonogramem. Pozwoli to
zaoszczędzić Twój czas. Na produkcję filtra przeznaczamy od 2 do 8 tygodni (w zależnościod wielkości systemu).

 

6. Serwis ( ∞ )

Po instalacji filtra lub urządzeń do rekultywacji gruntów służymy serwisem. Wymienimy świece, zregenerujemy węgiel oraz dokonamy napraw i regulacji skimerów.