Klienci o nas


(...) Rekomenduję Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych Jan Saratowicz jako rzetelnego i terminowego kontrahenta do wykonywania tego typu zamówień.

Artur Rypina - Prezes Zarządu Ekopartnerzy Sp. z o.o.


(...) rekomenduję firmę ZDPWA Jan Saratowicz jako sprawdzonego, innowacyjnego i doświadczonego partnera mającego zawsze na względzie dobro i interes partnera biznesowego oraz klienta.

Aleksander Śpiewak Dyrektor Zarządzający SEGI-AT Sp. z o.o.


Możemy polecić Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych jako rzetelnego usługodawcę, dbającego o interesy swoich Klientów, a także proponującego nowatorskie i wydajne rozwiązania.

M.Sc.Eng. Tomasz Antoszczuk - Project Manager PROCHEM S.A.


Filtry pracują bezawaryjnie (...) W każdej chwili możemy liczyć na pomoc i szybką usługę serwisową. Z usług firmy ZDPWA jesteśmy bardzo zadowoleni i uważamy ją za firmę godną polecenia. 

mgr inż. Jerzy Roschol - PHUP Termochem


Z przyjemnością rekomendujemy ZDPWA, który jest producentem i serwisantem filtrów świecowych, w które wyposażyliśmy naszą linię produkcyjną.

Anna Pawłowska - Dyrektor ds. Jakości i Rozwoju


Jesteśmy zadowoleni z zastosowania filtrów świecowych, które ostatecznie rozwiązały nasze problemy nadmiernej emisji styrenu. (...) rozwiązanie zostało specjalnie zaprojektowane na nasze potrzeby z uwzględnieniem specyfiki produkcji (...).

K. Górnicki - Właściciel Pol-glass sp.j.